Register Notifications () Account Center My Games My Notes My Comics Sign out
jebac bydgoszcz
zyciejeztmeczarnkia 59629076

Following 0 Follower(s) 3

jebac bydgoszcz
Game Comments (5) More

zabiłem byka cóż to dla mnie byk
krew z niego sika
siku siku sik

Genshin Impact

4.6

one przychodzą odchodzą stale, ty wiesz ze ja zostaje

wszedłem do szkoły skierowałem się do pokoju nauczycielskiego. był tam on, marcin lecz rozmawiała z nim jakaś ruda baba. chyba na niego leci, w sumie kto nie ale podeszłem do niego, chciałem aby mnie oprowadził, chciałem być z nim sam na sam. chyba się zakochałem.
- h-hej marcin, pamiętasz jak wczoraj mówiłeś że możesz mnie oprowadzić? jeśli tak to oferta dalej aktualna?
- tak, oczywiście że cię oprowadzę, trzeba sobie pomagać
położył rękę na moim ramieniu i wyszliśmy z pokoju. kątem oka zauważyłem złość na twarzy rudowłosej. zaczął mnie oprowadzać, mówił do czego służą sale i tak dalej lecz ja nie bylem w stanie się skupić. jego owłosione ręce sprawiały że się podnieciłem, chyba nawet mi stanął. jego jędrne pośladki przyciągały na siebie mój wzrok a jego seksowny głos przedzierał się przez moje uszy niczym aksamit. gdy wpatrywałem się w jego pupcie zauważył to i powiedział:
- widzę gdzie się patrzysz
- j-ja t-to nie tak jak my-myślisz!!
- myślisz że jestem ślepy ślicznotko
podszedł do mnie, zmusił mnie do oparcia o ścianę, zaczął mnie obmacywać, złapał mnie za dupe i szarpał moimi nielicznymi włosami. gdy myślałem że chce mnie pocałować powiedział:
- nie jestem gejem

wteedy stanol na dachu i skoczyl. gdy lecial pomyslal sobie: hmm moze zzycie ie kest takie zle, jednak nie chce umierac. gdy hyl juz prawie na samym dole zribul fikolka w tyl i przezyl. kazdy zzaczal mu klaskac.

baila ella baila baila ella cala sala tanczy tu to macarena bbasia la maria hlena twoja dupka wraca do nas jak bimerang kazdy mmelanz u nas w kazdy melanz jest afera kiedy szukamy aftera baila ella baila baila ella cala sala tanczy tu to macarena prawa reka lewa reka prawa noga lewa noga tancze twerka juz od dziecka ciezka glowa nie od ziola ale dajxie mi gibona wwodka est zmorozna moze zaraz skonam[開心]

Show More
Get QooApp for Android