Register Notifications () Account Center My Games My Notes My Comics Sign out
Selam
Saeko 20074581

Following 4 Follower(s) 12

Selam
Game Comments (9) More

Maiden‘s Haven Academy

2.0

Hatunlar güzel tamam iyi yanlar bitti, şimdi kötü yaptıklarında sıra hazır mıyız >_<

Oyunda sürekli tekrar eden tınısı hoş olsa da tekrardan dolayı insanın kafasını şişiren bir müziğimiz var bu cepte.

Sonra hikâye bölümleri o kadar özensiz yapılmış ki okurken hikâye akışında kızların png resimleri üst üste biniyor ve ortalık birden karman çorman bir hal alıyor. Üstüne üstlük hepsi de aynı boy ve kalite de olmadığından daha da çok sırıtıyor. Bunu da cebe attık peki bitti mi tabiiki de bitmedi.

Başta dediğim gibi kızlar güzel ama seslendirme diye bir şey yok sayılır. Sayılır diyorum çünkü hatunların sesi sadece "Anim" adındaki bölgede çıkıyor. Ne ana sayfada gözüksün dediğimiz kızda ses mevcut ne de savaş esnasında ses yok, bunu da koyduk mu cebe devam o zaman.

Hazır savaş demişken, ki ona savaş demeye şahit lazım. Her şeyi sağ olsun oyun kendi kendine yaptığından biz yorulmuyoruz. Allah'tan oraya savaşı atlamaya yarayan "skip" tuşu koymuşlar da otomatik savaşı seyretmekten kurtuluyoruz. Bunu da cebimize tıkıştırdıktan sonra gelelim sonucumuza öyle değil mi ?

Sonuç olarak elimizde çok amatör işi duran vasat bir oyun kalıyor. Yapan firmaya emeklerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Onlarca oyun oynadım bu alanda cidden şansını bu kadar fazla zorlayan bir oyun ilk defa gördüm.

Bankrupt Devil

4.4

Türünün en iyisi bu tarz çok oyun denedim aralarında ki şüphesiz en iyisi budur. Üç farklı sınıfı, güzel etkinlikleri ve benim için olmazsa olmaz olan hikâyesi ve hoş seslendirmeleri ile tam bir baş yapıt.

Echocalypse | SEA

3.8

Beklediğimden iyi çıkmasına sevindim. Şahsen birbirinin aynısı bu tip oyunlara benzer diye pek umudum yoktu. Ancak o animasyonlu yetenek kullanımı ve sinematik ara sahneleri hiç beklemiyordum bu çok hoşuma gitti.
Hikâye güzel ama bazı yerlerde çok abuk sabuk hareket ediyor. Hani Thanos'un "çünkü ayaklarım uykuda" demesi kadar saçma yerleri olsa da merak ettiren güzel bir hikâyeye sahip.
Oynanış standart pek bir yenilik yok. Şahsen ekran görüntülerinden kart oyunu sandıydım ama alakası yokmuş. Haa bir de otomatik öğreticilere her oyunda sinir oluyorum ya bir salın artık geçene kadar başım şişti müzikten tabi bir olumsuzluk değil. Ancak o güzel seslendirmeleri bastırması hoş olmuyor.
Bu tip oyunlarda ana karakter olan biz genelde görünmeyiz ancak burda bayağı bir aktif olarak görünmemiz çok hoş olmuş.
Ayrıca küçük çapta ana hikâye dışında minik etkileşimli oyunlar sunmasını da çok beğendim.
Genel olarak tavsiye ederim keyifli.

Eksiklikleri mevcut olan, her güncelleme de nasıl beceriyorlarsa oyuna hata ekleyip düzeltmeye calışsalar da, hepsinden öte insanı sinir eden Türkçe dil ve bölge kilidi olmasına rağmen, etkileyici grafikleri ve şahane hikâyesi ile tam anlamıyla bir baş yapıt.

Zgirls3

3.6

İnşallah bunu da yarıda bırakmazlar. Şahsen bu oyuna olan güvenim bayağı az. Ancak grafikleri ve sunduğu hoş ince dokunuşları çok beğendim başarılı olmuş. İnşallah o baştaki kafalarını okşama olayını oyunun geri kalanında da yapabiliriz. Karakterlerle böyle ufak etkileşimler gerçekten çok güzel bir detay.Tabi daha iyi ve atmosfere uygun müzik beklerdim.Çok sık arayla tekrarlanan çok basit bir müziği var.
Son olarak o askerleri her defasında baştan birleştirmek bir yerden sonra feci eziyet oluyor. Kampı da birleştirip yükseltmek ve sonucunda daha yüksek seviyede asker üretmesi harika olmuş. Böyle anlamsız ameleliklerden kurtulmak çok güzel düşünülmüş. Teşekkürler.

Idle Angels

3.2

Aslında bütün her şeyi oyunun kendisi yaptığı oyunları hiç sevmiyorum. Ama bu oyun kendinden beklenilmeyecek düzeyde güzel bir hikâye sununca şaşırıp beğenmiştim. O açıdan tavsiye ederim. Ancak her şekilde hesabımı bağlasam da yeni telefona geçince hesabımı bulamadım ve bu çok kötü bir durum. Hangi sunucuda olduğumu direk görüp önermesini beklerdim.

Güzel, çizim ve karakter tasarımları hoş olmuş. Ama sürekli tekrar eden müziği bir yerden sonra uyuz ediyor. Ayrıca okuyabileceğimiz bir hikâyesi olsaydı daha harika ve çekici olabilirdi. Bu şekilde çok sıkıcı olmuş.

Pokémon Masters EX

3.2

Oyun güzele benziyor fakat markete geldiğinde sürekli internet hatası veriyor.

Azur Lane | English

4.4

Harika, ama Türkiye'ye kapalı olması çok üzücü.Very nice. But, Turkey is very sad to be closed.[發火][大哭]

Show More
Notes (10) More
Nikke Şu ana kadar oyunda çalan en sevdiğim şarkılardan biri kesinlikle tavsiye ederim  Read Note
5
Get QooApp for Android